Nettikasino
Ilmaiset kolikkopelit
Golden Casino
Golden Casino mennessä Espresso Games tuo klassiseen kasinoteemaan uudenlaisen kierroksen 5 kiekon ja 18 voittolinjan kokoonpanolla. Voit saada Casino Golden Wildin, joka ei ainoastaan luo omia voittoyhdistelmiä, vaan myös lisää voittoja tietyistä kuvakkeista toisesta kiekosta alkaen.
Bonuspelejä on runsaasti. Roll the Dice -pelissä voit moninkertaistaa panoksesi yksinkertaisella valinnalla. Blackjack Bonus jakaa kertoimia käden onnistumisen perusteella ja tarjoaa jopa 5-kertaisen voiton, jos osut blackjackiin, ja rulettibonus tarjoilee bonuskierroksia ja rulettituloksiin sidottuja kertoimia.
Tämä peli ei yksinkertaisesti ole niin tehokas tai jännittävä, eikä se ole aikasi arvoinen.
Kirjoittanut: Julius De Vries | Arvostelua päivitetty viimeksi: 27 lokakuu 2025 | Faktatarkistus, jonka on tehnyt: Kim Birch
Suosio
Uutuus
RTP %
Jackpotit
Tavat voittaa
Jännittävyys

Ostobonus
Tuplaus

Jackpotit
Yksinkertainen pelattavuus
Klassinen kasino teema
Keskisuuri vaihtelu
Jännittävä rulettibonus
Matala RTP 95,21 %
Max Win pitäisi olla korkeampi
Tarjoaja Espresso Games
Volatiliteetti
RTP% 95.21
Pelityyppi Kolikkopelit
Jackpot Ei
Minimipanos 0.18
Enimmäispanos 180.00
Rullat 5
Rivit 3
Voittolinjat 18
Kortit
Bonuspeli Multiplier Scatter-symbolit Wild
Golden Casino Review by BETO Slots
Golden Casino -kolikkopeli kutsuu sinut klassisten kasinokokemusten viehättävään maailmaan. Runsaan kasinoteemansa ansiosta tässä kolikkopelissä on 5 rullaa ja 18 voittolinjaa, jotka tarjoavat kunnon pelattavuuden. Löydät itsesi korttisymbolien keskeltä, ja jokainen pyöräytys saattaa johtaa kiehtoviin yhdistelmiin alkaen vasemmanpuoleisimmasta rullasta.
Tässä pelissä on kolme bonusta, joista jokaisessa on panoskertoimen palkinto. Vaikka bonukset ovat erilaisia, niiden toimintatapaa ei ole lainkaan vaikea ymmärtää. Se muistuttaa enemmän niitä klassisia pelejä ja vähemmän nykyaikaisia pelejä. Wild tuplaa arvokkaiden symbolien voitot, kun se auttaa muodostamaan voittoja, paitsi vasemmanpuoleisimmalla rullalla. Tutustutaan tähän peliin tässä Golden Casino -kolikkopeliarvostelussa.
TAKAISIN SISÄLTÖÖN
Teema & suunnittelu: Casino Elegance
Tämä peli vetää sinut puoleensa klassisella kasinoteemallaan, jossa sekoitetaan taitavasti perinteisten korttipelien ja pokerielementtien viehätysvoimaa. Pelin tyylikäs ulkoasu on koristeltu rikkailla kultaisilla motiiveilla, ja kiekkoja reunustavat hienot kuviot. Käyttöliittymä säilyttää vanhan koulukunnan viehätyksen kirkkaalla teltta-tyylisellä valaistuksella jokaisen kiekon ympärillä, mikä saa olosi tuntumaan siltä kuin olisit astunut loistokkaaseen kasinoon menneiltä ajoilta.
Kun pelasin peliä, soundtrack osui kohdalleen hienovaraisilla jazz-taustamelodioilla ja satunnaisilla riemukkailla fanfaareilla, kun saat voiton.
TAKAISIN SISÄLTÖÖN
Voitot kerrotaan kolikoiden panos per voittolinja, joka riippuu vaiheesta valitsemasi. Vaihe 1 tarkoittaa, että panostat 1 kolikon per voittolinja, ja se kasvaa jokaisella askeleella (aina 5 kolikkoon per voittolinja askeleella 5). Tässä ovat viiden samanlaisen voiton voitot:
Näiden räikeiden numeroiden lisäksi pelissä on muutama bonusominaisuus hihassaan:
TAKAISIN SISÄLTÖÖN
Pelaaminen Espresso Games's Golden Casino
Näin voit pelata tätä klassikkotyylistä peliä:
Aseta panoksesi:Askel-painikkeilla voit valita, kuinka monta kolikkoa haluat panostaa voittolinjaa kohden. Voit panostaa 0,18 eurosta 180 euroon.
Kurkista voittotaulukkoon: Napsauta kysymysmerkkikuvaketta nähdäksesi, minkä arvoinen kukin symboli on ja mitkä yhdistelmät tuovat sinulle voiton.
Tutustu painikkeisiin:
TAKAISIN SISÄLTÖÖN
Bonusominaisuudet selitetty Golden Casinossa Espresso Games
Tutustutaanpa tämän kolikkopelin hienoihin bonuksiin.
Kun kokeilin tätä toimintoa, se aktivoitui, kun 3 bonussymbolia ilmestyi rullille 1, 3 ja 5. Jännitys kasvaa, kun valitset yhden bonussymbolin, jolloin esiin tulee panoskertoimen 2x-12x, joka kasvattaa kokonaisvoittoasi nykyisen panoksesi perusteella. Se on hieman uhkapeliä, mutta valintasi voi todella kasvattaa voittoasi.
Se aktivoituu, kun saat 3 bonussymbolia rullille 2, 3 ja 4, ja se esittää sinulle kolme blackjack-kättä. Jokaisessa kädessä on kerroin sen mukaan, miten hyvin pärjäät:
Kolmen bonussymbolin saaminen kolmelle ensimmäiselle rullalle käynnistää rulettibonuksen. Pyörität rulettipyörää päättäessäsi voittonumeron, värin ja kierrosten määrän. Kierrosten aikana saat panoskertoimia aina, kun valitsemasi numero tai väri osuu keskiviivalle. Panoskertoimen kerroin, kun värisi osuu keskiviivalle, on 1x, ja se on 2x voittonumeroiden 1-36 kohdalla. Jos voittava numero on 0, panoskertoimesi on 50x.
TAKAISIN SISÄLTÖÖN
Voita 2,500x panoksesi Golden Casinon kolikkopelissä verkossa!
Tämän kolikkopelin palautusprosentti (RTP) on 95,21 %.Pelin keskisuuri varianssi viittaa kohtalaiseen riskiin, mutta siihen, että pelissä on myös mahdollisuus voittaa suoranaisia voittoja. Maksimivoitto on 2 500x panoksesi, mikä on kohtuullinen. RTP:n olisi kuitenkin pitänyt olla korkeampi.
TAKAISIN SISÄLTÖÖN
Onko Golden Casino hyvä peli?
Golden Casino ei ole mikään erityinen peli, eikä se tarjoa mitään erottuvaa bonusta. Panoskertoimet eivät nouse kovin korkealle, ja massiivisen summan voittaminen on harvinaista. RTP on paljon alhaisempi kuin keskimääräinen RTP, joka on 96 %. Rulettibonus on kannattavin, ja siitäkin voi saada vain 50-kertaisen voiton kierrosta kohden. Tämä on hyvin vähän verrattuna useimpiin nykyaikaisiin kolikkopeleihin, jotka voivat maksaa panoksesi monituhatkertaisena yhdellä pyöräytyksellä.
Pelattavuus ei ole huono, mutta voit helposti löytää paljon parempia kolikkopelejä. Lyhyesti sanottuna en suosittele tämän pelaamista, sillä siihen ei ole mitään vankkaa syytä.
TAKAISIN SISÄLTÖÖN
Se loistaa klassisella kasinoteemallaan ja runsaalla suunnittelullaan. Se erottuu edukseen tarjoamalla kolme erillistä bonusominaisuutta, Roll the Dice, Blackjack ja Roulette , jotka lisäävät strategiaa ja jännitystä rullien taakse. Näissä bonuksissa on houkuttelevat panoskertoimet.
Voit asettaa panoksesi koon valitsemalla kolikon arvon kolikon arvo -painikkeilla ja Step-painikkeilla voit valita kolikot voittolinjaa kohti. Minimipanostus alkaa 18 kolikosta, kun taas voit maksimoida sen 90 kolikkoon, jos olet onnekas.
Kyllä, voit kokeilla Golden Casinon demotilaa BETO Slotsissa. Se on loistava tapa tutustua pelimekaniikkaan, voittolinjoihin ja bonusominaisuuksiin ennen oikeiden panosten asettamista.
Pelaajat ihmettelevät usein voittojen maksutaajuutta, kun otetaan huomioon keskisuuri volatiliteetti. Vaikka voitot eivät ole jatkuvia, bonukset tarjoavat houkuttelevia kertoimia, jotka piristävät tilannetta. Muista vain, että vain vasemmanpuoleisimmalta rullalta alkavat yhdistelmät lasketaan täällä voitoiksi.
Espresso Games on tämän takana. He ovat tunnettuja yksinkertaisten mutta luovien pelien luojina, ja he ovat luoneet hyvän maineen tarjoamalla interaktiivisia kokemuksia ilman liian monimutkaisia mekanismeja.
Pelin palautusprosentti on 95,21 %, mikä tarkoittaa kohtalaista riskiä ja pienempää tuottoa ajan myötä. Voitot kasvavat huomattavasti, kun bonuskierrokset tulevat peliin, joten sinulla on kunnon mahdollisuudet jännittäviin voittoihin ilman äärimmäisiä volatiliteettiriskejä!
BETOn uutiskirje
BETO Slots | Tower Business Centre, 2nd floor | Swatar BKR 4013 | Malta | +356 2144 2245
Tekijänoikeudet 1999 - 2026. Kaikki oikeudet pidätetään.